PEON PE/18-5D dámské Sandály 37

PEON PE/18-5D dámské Sandály 41. Lehká pracovní obuv prochází pečlivou atestací na institutu pro testování a certifikaci s... více informací »
PEON PE/18-5D dámské Sandály 37
Značka: PEON
795 Kč
Ověřit dostupnost
PEON PE/18-5D dámské Sandály 41. Lehká pracovní obuv prochází pečlivou atestací na institutu pro testování a certifikaci s...

PEON PE/18-5D dámské Sandály 41. Lehká pracovní obuv prochází pečlivou atestací na institutu pro testování a certifikaci s mezinárodní akreditací ITC a splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost dle normy ČSN EN ISO-20347. Otevřenou lehkou pracovní PU obuv Peon® se vyrábí v České republice a v zemích EU. Celokožené sandály s atestovanou protiskluzovou podešví a měkčenou tvarovanou stélkou s podporou prstů, příčné a podélné klenby potaženou 100% kůží. Sandály se dvěma koženými upínacími pásky přes nárt a páskem přes patu s kovovými sponami pro přizpůsobení velikosti Vám zajistí zdravé a pohodlné obutí na doma, do školy i do práce. Lehké celokožené sandály s protiskluzovou podešví.. Velikost obuvi 41. Velikost. . . .

Tento nejprodávanější kus PEON PE/18-5D dámské Sandály 37 od top výrobce PEON jednoduše najdete nyní se slevou! Nyní pořídíte jen za 795 Kč.