Plastová paleta, 800×600 mm, stohovatelná

Stohovatelná paleta s ochranou proti sklouznutí. Je vhodná jako exportní paleta do zemí, které neakceptují neošetřené dřevěné... více informací »
Plastová paleta
Značka: AJ produkty
454 Kč
Ověřit dostupnost
Stohovatelná paleta s ochranou proti sklouznutí. Je vhodná jako exportní paleta do zemí, které neakceptují neošetřené dřevěné...

Stohovatelná paleta s ochranou proti sklouznutí. Je vhodná jako exportní paleta do zemí, které neakceptují neošetřené dřevěné palety. Odolává teplotám od -30 °C do +40 °C. Bytelná lehká paleta určená pro mnohonásobné použití. Lze ji použít jako výstavní paletu nebo jako exportní paletu do zemí, které neakceptují neošetřené dřevěné palety. Díky svému provedení a nízké hmotnosti se snadno přenáší. Palety lze skládat jednu na druhou a skladovat je tak na malém prostoru. Palety jsou vyrobeny výhradně z recyklovaného a velice odolného polypropylenu. Díky konstrukci a použitému materiálu u nich oproti dřevěným paletám nehrozí třísky, hřebíky ani plísně. Plastové palety mají dobrou tepelnou odolnost a jsou využitelné v různých průmyslových odvětvích. Materiál Polypropylen. Barva Černá. Šířka 600 mm. Výška 143 mm. Hmotnost 2,6 kg.

Tento žádaný kus Plastová paleta, 800x600 mm, stohovatelná originál od značky AJ produkty najdete právě za akční cenu. Právě lze objednat jen za 454 Kč.