Pohlcovač pachů JOLLY PACKS do obuvi a sport. výstroje

Výjimečný kus Pohlcovač pachů JOLLY PACKS do obuvi a sport. výstroje od top značky Jolly snadno najdete právě zde ve slevě! V akci od 189 Kč. EAN: 8595102340564
Pohlcovač pachů JOLLY PACKS do obuvi a sport. výstroje
Značka: Jolly
189 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pohlcovač pachů JOLLY PACKS do obuvi a sportovní výstroje. Pro suchou a vonící obuv – pro každodenní použití, po sportu i běžné chůzi.V balení naleznete dva textilní sáčky pro vložení do páru ubuvi. Už žádné zapáchající boty a botníky, už žádné plísně a bakterie.
• Pohlcují pachy• Odstraňují bakterie a vlhkost• Příjemně provoní• Prodlužují životnost obuvi• Opakované použití
Jak sáčky do obuvi používat?Vyjměte dva sáčky u ochranného plastového obalu.Sáčky vložte do obuvi či výstroje.Nechte působit cca 4 – 6 hodin.Poté můžete sáčky vyjmou a vložit do plastového uzavíratelného obalu.Boty či výstroj budou zbaveny pachů, vlhkosti a bakterií a navíc budou příjemně provoněny!
Balení obsahuje 2x 100g JOLLY PACKS
SÁČKY DO OBUVI A SPORTOVNÍ VÝSTROJE JOLLY PACKSodstraňují nežádoucí pachy, bakterie a vlhkost. Jsou přírodním dezinfikátorem a prodlužují životnost Vaší obuvi či výstroje. Složení: D-limonene a hlinitokřemičitý minerál. Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat alergickou reakci. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.. . .

Další produkty z kategorie Ekologické čistící prostředky