Pohovka Start, 1400 mm, umělá kůže, antracitově šedá, bílá

Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce,... více informací »
Pohovka Start
Značka: AJ produkty
21 169 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce,...

Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce, jídelny či chodby. Pro zvýšení stability ji lze upevnit do podlahy. Díky možnosti spojování z pohovek snadno vytvoříte řadu. Pohovka Start je určena pro každodenní využití na frekventovaných místech, jako jsou vstupní prostory, chodby či jídelny. Postavením dvou pohovek zády k sobě získáte posezení pro větší počet lidí na minimálním prostoru. Pohovky je také možné spojovat do řad – v takovém případě se můžete pohodlně opřít o opěradlo bez ohledu na ostatní sedící. Maximální stability docílíte ukotvením pohovky do země. Pohovka Start je testována podle normy EN 16139 a má potah z odolné syntetické kůže. Materiál Syntetická kůže. Barva Antracitová. Šířka 1400 mm. Výška 765 mm. Hloubka 600 mm.

Ve slevě výrobek Pohovka Start, 1400 mm, umělá kůže, antracitově šedá, bílá od známého výrobce AJ produkty můžete najít právě teď levně. Akční ceny již od 21 169 Kč.