Pohovka Start, 600 mm, umělá kůže, taupe, bílá

Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce,... více informací »
Pohovka Start
Značka: AJ produkty
13 062 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce,...

Odolná pohovka vhodná do nejrůznějších prostředí. Byla navržena pro využití ve veřejných prostorách, jako jsou recepce, jídelny či chodby. Pro zvýšení stability ji lze upevnit do podlahy. Díky možnosti spojování z pohovek snadno vytvoříte řadu. Pohovka Start je určena pro každodenní využití na frekventovaných místech, jako jsou vstupní prostory, chodby či jídelny. Postavením dvou pohovek zády k sobě získáte posezení pro větší počet lidí na minimálním prostoru. Pohovky je také možné spojovat do řad – v takovém případě se můžete pohodlně opřít o opěradlo bez ohledu na ostatní sedící. Maximální stability docílíte ukotvením pohovky do země. Pohovka Start je testována podle normy EN 16139 a má potah z odolné syntetické kůže. Materiál Syntetická kůže. Barva Šedohnědá. Šířka 600 mm. Výška 765 mm. Hloubka 600 mm.

Velmi žádaný produkt Pohovka Start, 600 mm, umělá kůže, taupe, bílá od známého výrobce AJ produkty jednoduše můžete sehnat u nás teď v akci! Nyní lze objednat jen za 13 062 Kč.