Portwest Oblek do deště Sealtex Essential (dvoudílný oblek) modrá

Portwest UC Portwest SEALTEX stretch L450 Oblek nepromokavý XXL. Oděv do deště Sealtex Essentials nabízí vynikající ochranu v... více informací »
Portwest Oblek do deště Sealtex Essential (dvoudílný oblek) modrá
Značka: Portwest UC
1 460 Kč
Ověřit dostupnost
Portwest UC Portwest SEALTEX stretch L450 Oblek nepromokavý XXL. Oděv do deště Sealtex Essentials nabízí vynikající ochranu v...

Portwest UC Portwest SEALTEX stretch L450 Oblek nepromokavý XXL. Oděv do deště Sealtex Essentials nabízí vynikající ochranu v jedné pohodlné sadě. Sada bundy a kalhot se všemi skvělými vlastnostmi používanými ve všech sortimentech Sealtex včetně vysokofrekvenčních svařovaných švů. Materiál je vysoce flexibilní, odolný a měkký na dotek. Podkladový úplet poskytuje vynikající pohodlí a PU zátěr poskytuje plnou voděodolnou ochranu. Voda na povrchu vytvoří kapičky, které samovolně stečou. Tato elastická tkanina lze snadno otřít a tím poskytuje delší životnost. Bunda má 2 kapsy pro bezpečné uložení věcí, kapuci v límci, nastavitelné manžety na druky a zapínání na zip krytý klopou. Kalhoty mají plně elastický pas pro pohodlí uživatele a nastavitelný spodní lem na druky. Materiál:  Sealtex Essential – 90% PVC, 10% Polyuretan, 330g/m² Barva: tmavě modrá nepromokavý komplet z flexibilního a odolného materiálu. Velikost oděvu XXL. Velikost. . . .

Tento diskontní výrobek Portwest Oblek do deště Sealtex Essential (dvoudílný oblek) modrá od značky Portwest UC snadno naleznete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Akční cena od 1 460 Kč.