vybaveni-skladu-dilen.cz

Prachové sáčky Einhell/Parkside

Hodně prodávaný produkt Prachové sáčky Einhell/Parkside od výrobce s dobrým jménem Variant lze zakoupit u nás nyní za výborné peníze. V akci za cenu 299 Kč.
EAN: 8717677406333
Prachové sáčky Einhell/Parkside
Ověřit dostupnost
Značka: Variant
299

Prachové sáčky Einhell/Parkside. Alternativní prachové sáčky z kvalitní netkané textilie pro vysavače Einhell a Parkside.5 ks v balení.Výška sáčku od jeho středu po dno je 30cm.Upozornění:Zjistěte si výšku nádoby vašeho vysavače – sáček by se měl po nasunutí na trubku nádoby dotýkat jejího dna.Pokud to tak není, hrozí po částečném zaplnění sáčku jeho sesunutí z trubky. Sáček tak přestane plnit svou funkci a nečistoty pak půjdou přímo do nádoby a na filtr!
Víte proč používat sáčky z netkané textilie?

Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku.
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.. Počet ks v balení 4 – 5 ks. Materiál netkaná textilie.