ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská černá L

ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská tmavě modrá XXL. Dvojvrstvá softshellová vesta s kontrastním zipem a krytkou jezdce. Tři... více informací »
ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská černá L
Značka: ROLY
439 Kč
Ověřit dostupnost
ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská tmavě modrá XXL. Dvojvrstvá softshellová vesta s kontrastním zipem a krytkou jezdce. Tři...

ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská tmavě modrá XXL. Dvojvrstvá softshellová vesta s kontrastním zipem a krytkou jezdce. Tři kapsy s kontrastním zipem. Dolní okraj se šňůrkou na stahování. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ –MATERIÁL NENÍ VHODNÝ K POTISKU, Z DŮVODU POZDĚJI SE VYSKYTUJÍCÍM SKVRNÁM PO APLIKACI POTISKU. DOPORUČUJEME APLIKOVAT POUZE VÝŠIVKU. NA ZBOŽÍ S POTISKEM NEBUDE AKCEPOTVÁNA PŘÍPADNÁ REKLAMACE.   E1199 Š/D S 50cm/70cm M 52cm/71cm L 54cm/72cm XL 56cm/73cm XXL 58cm/74cm Dvojvrstvá softshellová vesta. Barva tmavě modrá. Velikost oděvu. Velikost oděvu – BAD. . .

Unikátní a žádaný výrobek ROLY NEVADA Vesta softshellová pánská černá L od populární značky ROLY snadno můžete sehnat zrovna ve výprodejové akci. Teď v akci 439 Kč.