vybaveni-skladu-dilen.cz

Sáčky k vysavačům Rowenta

Tento diskontní produkt Sáčky k vysavačům Rowenta od dodavatele zboží NoName snadno získáte u nás právě ve výprodejové akci! Za bezkonkureční cenu 179 Kč.
EAN: ANB540RM
Sáčky k vysavačům Rowenta
Ověřit dostupnost
Značka: NoName
179
Popis produktu

Sáčky k vysavačům Rowenta. Alternativní sáčky z netkané textilie k vysavačům Rowenta Silence Force 4A.Vhodné pro modelové řady RO64xx a RO63xx.V balení naleznete 4 ks sáčků.

Proč používat netkanou textilii?

Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku. 
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.. Počet ks v balení 4 – 5 ks. Materiál netkaná textilie.