Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB

Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB. Univerzální hubice na tvrdé podlahy s koňskými žíněmi.Parketová hubice Sencor SVX... více informací »
Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB
Značka: Sencor
329 Kč
Ověřit dostupnost
Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB. Univerzální hubice na tvrdé podlahy s koňskými žíněmi.Parketová hubice Sencor SVX...

Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB. Univerzální hubice na tvrdé podlahy s koňskými žíněmi.Parketová hubice Sencor SVX 50HB je vybavena dvěmi distančními kolečky z tvrdé pryže, které ochrání Vaši plovoucí podlahu před poškrábáním.Díky speciální hlavě lze připojit na jakoukoliv vysavačovou trubku s kruhovým průřezem a průměrem od cca 28 do 37 mm.Štětiny z koňských žíní s výhodami oproti polypropylenu:- větší hustota (lépe stírá prach)- jemnější vlas (lépe kopíruje podlahu)Rozměry (délka x hloubka x výška): 298 x 165 x 120mm. . .

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sencor Univerzální na tvrdé podlahy SVX 50HB pocházející od značky Sencor můžete sehnat zde teď právě téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 329 Kč.