Sestava Various + Gander, 1 stůl a 4 barové židle, béžové

Moderní sestava nábytku se stolem střední výšky a židlemi navrženými designéry společnosti AJ. Hodí se do menších zasedacích... více informací »
Sestava Various + Gander
Značka: AJ produkty
28 664,90 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sestava nábytku se stolem střední výšky a židlemi navrženými designéry společnosti AJ. Hodí se do menších zasedacích...

Moderní sestava nábytku se stolem střední výšky a židlemi navrženými designéry společnosti AJ. Hodí se do menších zasedacích místností či jídelen. Skládá se ze stylového stolu s laminovanou deskou a čtyř stohovatelných polstrovaných židlí. Stůl i barové židle jsou navržené designéry společnosti AJ Produkty. Co se stylu i funkce týče, není na tomto nábytku nic obyčejného! Vzhled stolu VARIOUS a židlí GANDER je pečlivě sladěný tak, aby místnosti dodával jednotný styl. Perfektně se hodí jak do zasedacích místností, tak do jídelen. Stůl VARIOUS je pevný a má robustní ocelovou podnož. Laminovaná deska stolu je vysoce odolná vůči vodě a poškrábání. Velmi snadno se čistí, stačí ji jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Stůl se díky svému robustnímu provedení hodí do mnoha různých prostředí. Židle GANDER je dokonalou kombinací moderního designu a klasického skandinávského stylu. Je nadčasová, stylová a velice univerzální. Židle lze skládat na sebe, což oceníte zejména při úklidu a skladování. Součástí židle je pevná opěrka nohou pro větší pohodlí. CUSTOM_LABEL_3 Sets. DELIVERY_DATE WEEK. . . .

Exkluzivní kus Sestava Various + Gander, 1 stůl a 4 barové židle, béžové značky AJ produkty jednoduše můžete najít právě teď skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 28 664,90 Kč.