Stůl Tilo, 1800x800x720 mm, stříbrná, bílá

Stůl s velmi odolnou obdélníkovou deskou a podnožemi ve tvaru T. Řada stolů Tilo je charakteristická pro svou modernitu, čisté... více informací »
Stůl Tilo
Značka: AJ produkty
10 267 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl s velmi odolnou obdélníkovou deskou a podnožemi ve tvaru T. Řada stolů Tilo je charakteristická pro svou modernitu, čisté...

Stůl s velmi odolnou obdélníkovou deskou a podnožemi ve tvaru T. Řada stolů Tilo je charakteristická pro svou modernitu, čisté linie a velmi odolné materiály. Tento stůl je navržen pro kavárny a školní jídelny. Díky čistému designu jej lze dobře kombinovat s většinou jídelních židlí. Deska stolu z vysokotlakého lamina je vysoce odolná proti teplu, vlhkosti, nárazům a poškrábání. Ocelové podnože ve tvaru T mají povrchovou úpravu práškovým lakem ve stříbřitě šedé barvě. Nohy jsou kulaté, vodorovná část nad zemí je plochá. Šířka 800 mm. Výška 720 mm. Hmotnost 70 kg. Délka 1800 mm. Barva_stolové_desky Bílá.

Tento výjimečný produkt Stůl Tilo, 1800x800x720 mm, stříbrná, bílá od populární značky AJ produkty jednoduše seženete u nás levně. Nabídka od 10 267 Kč.