Taburet Alex, délka 600 mm, tkanina Medley, černá

Rovný taburet s pružinami Nozag a polstrováním ze studené pěny. Spojovací články se objednávají samostatně (viz... více informací »
Taburet Alex
Značka: AJ produkty
9 868 Kč
Ověřit dostupnost
Rovný taburet s pružinami Nozag a polstrováním ze studené pěny. Spojovací články se objednávají samostatně (viz...

Rovný taburet s pružinami Nozag a polstrováním ze studené pěny. Spojovací články se objednávají samostatně (viz příslušenství). Vytvořte si jedinečné posezení z modulů různých tvarů! Jejich atraktivní barvy navodí v každém interiéru pohodovou atmosféru. Všechny tvary můžete navzájem kombinovat – konkávní, konvexní, rovné díly různých velikostí… a sestavu doplnit třeba křeslem nebo kruhovým taburetem. K dispozici jsou moduly s opěradly i bez opěradel. Teď už jen popustit uzdu fantazii: široká paleta barev dává obrovský prostor pro vlastní osobité kombinace! Stačí se nebát a originální posezení do hal, salonků, kanceláří a vstupních prostor bude na světě coby dup! Kromě sympatické hravosti je pohovka také velmi pohodlná. Má odolný potah s vysokou otěruvzdorností, takže se hodí i do prostředí s vysokou frekvencí návštěvníků. K nadstandardnímu pohodlí přispívají pružiny Nozag, díky kterým je pohovka pevná, ale měkká, a polstrování ze studené pěny, která má tvarovou paměť a velkou pružnost. Všechny moduly mají kulaté chromované nohy stylově sešikmené směrem vně. Jsou zakončeny černými patkami. Moduly se spojují pomocí speciálních článků, které zaručují pevné semknutí dílů k sobě. Krajní moduly můžete doplnit o područky, které se stejně jako spojovací články objednávají samostatně. Materiál Textilie. Barva Černá. Šířka 600 mm. Hloubka 600 mm. Hmotnost 10 kg.

Unikátní a oblíbený produkt Taburet Alex, délka 600 mm, tkanina Medley, černá od populární značky AJ produkty můžete získat tady teď právě za akční cenu. Nabídky již od 9 868 Kč.