Třídicí regál Messenger – nástavec na stůl nebo skříň, 30 přihrádek, bílá

Nástavec k třídící skříňce s otevřenými přihrádkami. Nastavitelné police s hliníkovými štítky pro snadný popis.... více informací »
Třídicí regál Messenger - nástavec na stůl nebo skříň
Značka: AJ produkty
8 754 Kč
Ověřit dostupnost
Nástavec k třídící skříňce s otevřenými přihrádkami. Nastavitelné police s hliníkovými štítky pro snadný popis....

Nástavec k třídící skříňce s otevřenými přihrádkami. Nastavitelné police s hliníkovými štítky pro snadný popis. Součástí balení je 20 štítků. Náš praktický nábytek na třídění pošty je vyroben z odolného a dobře udržovatelného laminátu a je navržen pro zjednodušení manipulace s poštou a její větší efektivitu. S naším nábytkem na poštu snadno naleznete řešení do každé firmy. Skříňka není pouze dobrým pomocníkem na třídění příchozí pošty, také ji lze využít například při vyřizování pošty odchozí, k ukládání interních dokumentů a oběžníků, papíru do tiskárny a dalších. Nástavec obsahuje 30 otevřených přihrádek na ukládání pošty a dokumentů. Police lze výškově nastavit po 32 mm a přizpůsobit si velikost přihrádek podle vašich potřeb. Potřebujete více přihrádek? Z příslušenství si můžete zakoupit rozšiřující sadu polic, kterou nabízíme samostatně. Na čele každé police je hrana opatřena hliníkovým páskem ve stejné délce jako je délka samotné police. Do pásků lze vsunout popisný štítek a pohodlně a rychle tak označit jednotlivé přihrádky, například jménem zaměstnanců nebo obsahem jednotlivých boxů. Součástí balení je 20 popisných štítků. Z příslušenství si můžete vybrat rozšiřující sadu 20 štítků, kterou nabízíme k zakoupení samostatně. Nástavec se skvěle hodí umístit přímo na třídící skříňku na poštu, která je součástí stejné řady nábytku. Třídící skříňku dodáváme ve verzi se dvířky nebo s otevřeným úložným prostorem obsahující 2 police a výsuvnou odkládací deskou pro efektivní třídění pošty. Nástavec lze také pohodlně umístit na desku pracovního stolu, skříně nebo jiného kusu nábytku s vhodnou výškou. Kombinací s dalším nábytkem na třídění pošty lze získat maximálně efektivní kancelářský systém na třídění a vyřizování pošty, který splní všechny vaše požadavky! Materiál Lamino. Barva Bílá. Šířka 915 mm. Výška 990 mm. Hloubka 400 mm.

Výjimečný kus Třídicí regál Messenger - nástavec na stůl nebo skříň, 30 přihrádek, bílá od top značky AJ produkty získáte tady a teď právě téměř zdarma! Akční cena 8 754 Kč.