Tyčový a ruční vysavač Dyson V11 Motorhead


13 990 Kč

Výjimečný a žádaný výrobek Tyčový a ruční vysavač Dyson V11 Motorhead od odblíbeného výrobce Dyson jednoduše můžete sehnat zde levně! Akční ceny již od 13 990 Kč

Popis produktu

Tyčový a ruční vysavač Dyson V11 Motorhead. Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního servisu.

DÁREK K ZAKOUPENÉMU VYSAVAČI:Jako bonus od nás získáte praktický držák na příslušenství v hodnotě 399,- Více informací níže.

Dyson V11 Motorhead – díky své lehkosti a obratnosti je Dyson V11 ideální pomocník pro vysávání domácnosti.

 Jedinečný systém řízení spotřeby akumulátoru
Technologie akumulátorů Dyson spolu se spouštěcím tlačítkem zajištují dlouhou dobu vysávání tím, že vysavač vysává pouze při stisknutém tlačítku. Maximální výkon motoru nabíhá okamžitě a po uvolnění tlačítka okamžitě ustane.
Nový, větší a zdokonalený akumulátorNejvýkonnější Li-Ion akumulátor Dyson má nové velkokapacitní nikl-kobalt-hliníkové katody, které vysavači umožňují vytvářet o 20 % větší sací výkon oproti vysavači Dyson Cyclone V10™. Zabudované monitorování systému kontroluje využití akumulátoru a umožňuje optimalizovat výkon.

LCD displej informuje v reálném čase
8 000 krát za sekundu monitoruje výkon systému a následně získané informace zobrazuje na LCD displeji. Poskytuje informace o zbývající době chodu i upozornění pokud je nutná údržba.

Správný režim vysávání pro konkrétní úkol
Tři výkonostní režimy optimalizované pro různé úkoly. Vyvážený výkon s dobou chodu, jak je potřebujete:
Režim Auto Rozpoznává povrch, přizpůsobuje se, důkladně vysává, optimálně vyvažuje výkon a dobu chodu. Inteligentně se přizpůsobuje různým typům podlah.Režim Boost Dvakrát větší sací výkon než jakýkoli jiný akumulátorový vysavač, měřeno v hubici.Režim Eco Až 60 minut vysávání, zaručuje delší vysávání všech typů podlah.

Mechanismus hygienického vysypávání „Point and Shoot“
O 40% větší odpadní zásobník (oproti modelu Dyson V8) a mechanismus „Point and Shoot“ jediným pohybem hygienicky vysype prach a nečistoty do odpadkového koše, takže s nimi nepřijdete do kontaktu.

Doba chodu až 60 minut bez poklesu výkonu
Vysoký sací výkon umožňuje vysávání i ve špatně přístupných místech. Během vysávání nedochází ke snížení sacího výkonu a otáček motoru ani při minimálním stavu baterie. Délka vysávání 60 minut platí pro režim Eco na tvrdých podlahách.Verze Absolute Extra disponuje vyměnitelnou baterií na vycvakávacím principu – už žádný šroubovák.

Komplexní filtrace celého systému
Díky vzduchotěsnému provedení cyklónu a tlakovému gumovému těsnění okolo filtru je celý systém kompletně vzduchotěsný – to brání úniku prachu, alergenů a bakterií zpět do okolního ovzduší. Vysavač tak zachytává 99,97% prachových častic už od velikosti 0,3 mikrometru a vypouští vzduch, který je čistější než ten, který dýcháte. Filtry před a za motorem jsou za účelem jednodušší údržby integrované do jedné společné jednotky a jsou plně omyvatelné – jednoduchá údržba a dlouhá životnost.

Nejvýkonější digitálně řízený motor Dyson V11
Motor s 125 000 otáčkami za minutu vytváří nejvyšší sací výkon mezi akumulátorovými vysavači.Sací výkon byl měřený podle EN 60312-1 CL 5.8 a 5.9, s plným zásobníkem na odpad, testovaný v režimu Boost a v porovnání s akumulátorovými tyčovými vysavači na trhu, s výjímkou vysavačů Dyson.
Vylepšená akustikaAerodynamické uložení motoru reguluje proudění vzduchu okolo motoru a snižuje tak hlučnost způsobenou turbulencí. Díky speciálním materiálům absorbujícím vibrace, tlumícímu filtru za motorem a akustické prepážce, která zabraňuje šíření zvuku od jeho zdroje, došlo k výrazné redukci hlučnosti.

Cyklónová technologie
14 cyklonků vytváří odstředivou sílu presahující 79 000 G, které separují mikroskopické částice už od velikosti 0,3 mikrometrů, jako je pyl nebo bakterie, do odpadní nádoby.

Dostane se do každého koutu i štěrbinyProtože je motor uložený nad rukojetí, je těžiště vysavače Dyson Cyclone V11™ v rukojeti. Proto je možné ho snadno používat nad hlavou nebo na vysávání těžko dostupných míst.
Pomocí jediného úkonu ho přeměníte na ruční vysavačPro rychlé a okamžité vysávání ve špatně dostupných místech se dají všechny akumulátorové vysavače Dyson jednoduše upravit na ruční vysavače.
Vysávání schodůNa pohodlné vysávání schodů můžete použít podlahovou hubici, kterou připevníte přímo na tělo vysavače.
Doma i v autě. Vysoko účinné čištění.Dlouhotrvajíci sací výkon na dokonalé vysávání vašeho auta. Dostane se i do těžko dostupných míst v celém interiéru auta.Žádné sáčky a doživotní prací filtrŽádné dodatečné náklady na spotřební materiál.
Obsah balení

Vysavač Dyson V11 Absolute Extra
Inteligentní podlahová rotační hubice High Torque rozpoznávající typ povrchu
Kombinovaná hubice s kartáčkem (široká na čalouněný nábytek a kartáček v jednom)
Dlouhá štěrbinová hubice
Dobíjecí úchyt pro zavěšení na stěnu
Nabájecí adaptér

Porovnejte vysavače Dyson mezi sebou:

Jak rozebrat Dyson V11 pro jeho důkladné vyčištění ???
Je to jednoduché, stačí použít jen pár hmatů :)Podívejte se na naše krátké instruktážní video.

Dárek pro Vás:
Udržet v domácnosti pořádek zabere mnohdy spoustu času. S vysavači Dyson bude práce o kus rychlejší a příjemnější. Věrte nám, víme to z vlastní zkušenosti…Udržet pořádek v nástrojích pro „pořádek“ by snad už mělo být samozřejmostí. Není nic horšího, než hromada povalujících se částí vysavačů a jejich příslušenství. Kam s nini, aby nezavazely?S nákupem vysavače Dyson od nás dostanete praktický dárek – nástěnný držák na 5 ks příslušenství:

Držák snadno připevníte na zeď vruty s hmoždinkami, které naleznete v balení. Pak už jen stačí do držáku umístit všechno příslušenství, které u vysavače najdete.Součástí dokovací stanice jsou další dvě pozice pro uložení příslušenství, takže dohromady tak máte celkem sedm možností, kam svou špičkovou výbavou vysavačů Dyson určitě umístíte.. Distribuce CZ. Typ filtrace HEPA filtr třídy 13 omyvatelný.