Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL

Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL. Tyčový akumulátorový vysavač Sencor 3v1 SVC 0741YL - vysává, vytírá a funguje i... více informací »
Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL
Značka: Sencor
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL. Tyčový akumulátorový vysavač Sencor 3v1 SVC 0741YL - vysává, vytírá a funguje i...

Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL. Tyčový akumulátorový vysavač Sencor 3v1 SVC 0741YL – vysává, vytírá a funguje i jako ruční vysavač. Naprostá volnost pohybu bez omezení napájecí šňůrou. Rychlá a snadná manipulace.Tento vysavač je vybaven účinnou baterií Li-ion o napětí 40,7 V – dokáže vysávat na jedno nabití až 85 minut! Samotné nabíjení pak trvá od 4 do 5 hodin. Díky speciální nádobě umí vysavač v jednom kroku vysávat i vytírat – do nádoby můžete použít jak čistící koberec, tak desinfekci. Po sejmutí nádoby s mopem můžete vysávat koberce jako s klasickým vysavačem.

Jednoduše z vysavače vyjmete ruční jednotku, kterou můžete použít jak pro malý úklid v domácnosti, nebo pro vysávání čalounění nebo kufru vašeho auta:

Vysavač je vybaven cyklónovou odlučovací jednotkou a na výstupu vzduchu je osazen HEPA filtrem. Ten zachytí i ty nejmenší částečky nečistot, včetně alergenů. Jednou za čas je možno jej propláchnout pod tekoucí vodou, nechat oschnout (důkladně!) a pak znovu použít.

Snadné je i čistění zásobníku na prach o objemu 0,5 litrů – stačí jej sejmout, nečistoty vysavat do odpadu a pak znovu pouřívat. Nádobu je možné kdykoli omýt a po osušení okamžitě použít pro další vysávání. Už žádné shánění a nakupování sáčků – ušetřete svou peněženku.

Vysavač je vybaven rotační elektricky poháněnou hubicí, která je připravena na úklid všech typů povrchů. Na její čelní stěně určitě oceníte vestavené LED ovětlení, které vám pomůže důkladně uklidit a v temných zákoutích.

Nádobka na čistící prostředek nebo desinfejci je umístěna za rozační huibicí a lze snadno sejmout. Na její spodní straně je mopovací tkanina, která dokonale setře nečistoty ulpělé na povrchu plovoucích podlah, kachliček nebo linoleí.

Technické parametry:

Odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu či úklidvozidla
Vysoce účinná baterie Li-Ion 40,7 V, 2 200 mAh
Doba nabíjení 4–5 hodin
Doba provozu až 85 minut
Systém cyklónové filtrace HEPA
Rotační kartáč s vlastním motorem zaručuje vynikající výsledky na jakémkoli typu podlah a zlepšuje vysávání nečistot na kobercích
Hubice s LED osvětlením snadno odhalí i nejjemnější prach a zjednoduší vysávání v temnějších místech
Samostatné stání 
Skvělá ovladatelnost a snadné manévrování okolo nábytku díky hubici otočné v rozsahu 180° 
Ergonomická rukojeť
LED indikátor nabití baterie
2 rychlosti provozu
Štěrbinová hubice a prachový kartáček
Jednoduchý systém rozložení pro snadné vyprázdnění nádoby na prach i čištění filtru
Hmotnost 3 kg. Distribuce CZ. Výrobce Sencor.

Tento oblíbený produkt Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0741YL od odblíbeného výrobce Sencor získáte zde se slevou! Akční ceny od 4 999 Kč.