Tyčový aku vysavač Roidmi X30 PRO


10 999 Kč

Tento kvalitní a žádaný kus Tyčový aku vysavač Roidmi X30 PRO s osvědčenou značkou Roidmi snadno najdete u nás nyní ve slevě! Teď za akční cenu 10 999 Kč

Popis produktu

Tyčový aku vysavač Roidmi X30 PRO. Akumulátorový vysavač Roidmi X30 PROVysavač nové generace. Model X30 PRO je cenami ověnčený designový kousek, který zaujme i nejmodernějšími technologiemi.Tři stupně intenzity sáníStandardní, pro běžné vysávání s výdrží 70 minut. Výkonnější pro větší množství nečistot s výdrží 35 minut vysávání a nakonec nejvyšší výkon pro větší a odolné nečistoty s dobou sání 10 minut.Chytrý OLED displej s mobilní aplikacíNejmodernější OLED displej vašeho vysavače vám bude zobrazovat aktuální informace, stejně tak i s mobilní aplikací skrze Bluetooth, který spojíte s vaším vysavačem. Mějte tak přehled o stavu nabití baterie, filtru, výkonu sání a dalších užitečných informací.Šestistupňová filtraceVelmi účinný systém filtrace dvojí filtrů ve vysavačích Roidmi je srovnatelný s výkonem čističky vzduchu. Skvělá pojistka pro vaše zdraví.Vysává, vytírá. Obojí najednou.Vysavač X30 Pro využívá integrovanou konstrukci vysávání a mopování, které lze využít obojí současně. Prach, vlasy a další nečistoty lze vysát a následně vytřít. Dvojnásobná úspora času, čistota a lesk.Kombinace úložiště a nabíjecí staniceDíky speciálně navrženému nabíjecímu stojanu budete mít příslušenství uloženo a vždy po ruce, navíc nezabere další místo.Nástavce pro veškerý úklidDlouhý úzký nástavec k čištění koutů, úzkých prostor a mezer. Měkký kartáč zase těsně přiléhá například k prostěradlu nebo pohovce a účinně vysává prach na povrchu.

V balení:- Vysavač Roidmi X30 Pro- Trubice- Kartáč na podlahu- Štěrbinový kartáč- Mopovací kartáč s nádrží- Prodlužovací hadice + kartáč na zvířata- Malý kartáč- Čístící kartáček- Přídavný filtr- Magnetický držák na stěnu- Napájecí zdroj- Uživatelská příručka. Distribuce CZ. Typ vysavače ruční.