U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 52

U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 58. Kalhoty U-Power RACE U-SUPREMACY klasického střihu. V pase jsou poutka.... více informací »
U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 52
Značka: U-Power
599 Kč
Ověřit dostupnost
U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 58. Kalhoty U-Power RACE U-SUPREMACY klasického střihu. V pase jsou poutka....

U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 58. Kalhoty U-Power RACE U-SUPREMACY klasického střihu. V pase jsou poutka. Kalhoty mají zapínání na uzávěr a knoflík. Obsahují několik kapes. 2 velké přední kapsy, skrytá kapsa, boční kapsa na nářadí, multifunkční postranní kapsa, 2 zadní kapsy na suchý zip Cordury ® s bezpečnostním zapínáním a 2 kolenní kapsy z Cordury ® s vnitřní elastickou úpravou. Materiál: 65% polyester, 35% bavlna Gramáž: 260g/m2 Barva:  tmavě šedá Kalhoty s odnímatelnou stehenní kapsou a multi-funkčními kapsami. Barva tmavě šedá. Velikost oděvu. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Tento diskontní výrobek U-Power RACE Kalhoty do pasu šedý meteorit 52 s osvědčenou značkou U-Power snadno můžete sehnat u nás skutečně levně! Cena od 599 Kč.