vybaveni-skladu-dilen.cz

Univerzální výstupní mikrofiltr do vysavače JOLLY M1

Vynikající kus Univerzální výstupní mikrofiltr do vysavače JOLLY M1 od značky Jolly jednoduše můžete pořídit právě teď za akční cenu! Cena od 40 Kč. EAN: 8595102340007
Univerzální výstupní mikrofiltr do vysavače  JOLLY M1
Ověřit dostupnost
Značka: Jolly
40
Popis produktu

Univerzální výstupní mikrofiltr do vysavače JOLLY M1. Univerzální výstupní filtr k vysavačům. Je určen na dočistění vzduchu vystupujícího z vysavače. Modernější vysavače používají kvalitnější HEPA filtry, jimiž tento mikrofiltr nahrazují.
Tento mikrofiltr je vyroben ze speciální filtrační netkané textilie. Jednoduše jej upravte dle potřeby zastřižením podle stávajícího filtru z vašeho vysavače.
rozměr 252 mm × 308 mm. Z jednoho balení vystřihnete několik filtrů – dle velikosti originálního filtru.Jak upravit filtr?Použijte originální filtr z vašeho vysavače, přiložte jej na univerzální filtr a pak přesně podle původního filtru nůžkami vystřihněte tvar.Pokud již originální filtr nevlastníte, použijte původní držák filtru a podle prostoru v něm univerzální filtr zastřihněte. Dbejte na to, aby takto zastřižený filtr plně vykrýval prostor v držáku, aby nečistoty nemohly procházet kolem netěsnících okrajů a dostávat se do ovzduší.. . .