VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 42

VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 47. Kotníková pracovní obuv LUXEMBURG je celokožená. Obuv s ocelovou tužinkou a... více informací »
VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 42
Značka: VM Footwear
1 679 Kč
Ověřit dostupnost
VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 47. Kotníková pracovní obuv LUXEMBURG je celokožená. Obuv s ocelovou tužinkou a...

VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 47. Kotníková pracovní obuv LUXEMBURG je celokožená. Obuv s ocelovou tužinkou a ocelovou planžetou, hydrofobní useň. Svršek: lícová hovězinová useň v tloušťce 2,0-2,2 mm. Podšívka: textilie Mesh s absorpční schopností. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Vkládací stélka: anatomicky tvarovaná s gelovou patou a bambusovým vláknem, antistatická. Podešev: z PU/Pryž, do 300°C je olejivzdorná, antistatická, protiskluzová má dvousložkový nástřik. Norma: : EN ISO 20345 S1 HRO SRC. Barva: černá. Kotníková pracovní obuv LUXEMBURG s ocelovou tužinkou a ocelovou planžetou. Hmotnost 2 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Tento levný výrobek VM Footwear LUXEMBURG S3 HRO SRC Obuv kotníková 42 od odblíbeného výrobce VM Footwear jednoduše můžete získat tady nyní se slevou. V akci od 1 679 Kč.