VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 39

VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 48. Trekingová obuv SANTIAGO s membránou je kožená v kombinaci s textilem. Obuv bez... více informací »
VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 39
Značka: VM Footwear
2 259 Kč
Ověřit dostupnost
VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 48. Trekingová obuv SANTIAGO s membránou je kožená v kombinaci s textilem. Obuv bez...

VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 48. Trekingová obuv SANTIAGO s membránou je kožená v kombinaci s textilem. Obuv bez ocelové tužiky. Svršek: je lícová hovězinová hydrofobní useň nubuk v tlouštce 2,0-2,2 mm. Podšívka: termoizolační paropropustná MEMBRÁNA FREE-TEX chránící před vlhkostí zvenčí a zároveň umožní odvádět vlhkost z obuvi ven. Vkládací stélka: anatomicky tvarovaná z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií Mesh, antistatická. Podešev: EVA/pryž je olejivzdorná, protiskluzová, antistatická. Norma: EN ISO 20347 O2. Barva: tělová. Trekingová obuv SANTIAGO s membránou. Hmotnost 1,5 kg. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Povolání Stavebnictví.

Tento neodolatelný produkt VM Footwear VM SANTIAGO O2 Obuv kotníková 39 od odblíbeného výrobce VM Footwear snadno můžete sehnat právě za výprodejovou cenu! Ceny již od 2 259 Kč.