VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky 36

VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky. Pracovní polobotky VM TIRANA O1 jsou kožená v kombinaci s textilem. Mají absorpci energie v oblasti... více informací »
VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky 36
Značka: VM Footwear
919 Kč
Ověřit dostupnost
VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky. Pracovní polobotky VM TIRANA O1 jsou kožená v kombinaci s textilem. Mají absorpci energie v oblasti...

VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky. Pracovní polobotky VM TIRANA O1 jsou kožená v kombinaci s textilem. Mají absorpci energie v oblasti paty. Obuv bez ocelové tužinky. Vhodné na běžné denní nošení. Svršek: broušená hovězinová useň VELUR v tloušťce 1,8 – 2,0 mm. Podšívka: laminovaná prodyšná textilie MESH. Vkládací stélka: HI-POLY – polstrovaná, anatomicky tvarovaná z lehčené polyuretanové pěny potažená textilií MESH, antistatická Podešev: PU/PU – transparentní – olejivzdorná, antistatická, protiskluzová, dvousložkový nástřik. Norma: EN ISO 20347 O1. Barva: šedá. Polobotky VM TIRANA O1 kožená v kombinaci s textilem. Velikost obuvi 48. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Sezóna. Velikost obuvi.

Oblíbený kus VM Footwear VM TIRANA O1 Polobotky 36 od společnosti VM Footwear snadno můžete získat tady a teď skutečně výhodně. Právě teď jen za 919 Kč.