Zvedák desek s možností náklonu

Praktický a snadno použitelný zvedák desek s inteligentní funkcí naklápění, který usnadňuje manipulaci a instalaci plošných... více informací »
Zvedák desek s možností náklonu
Značka: AJ produkty
29 554 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický a snadno použitelný zvedák desek s inteligentní funkcí naklápění, který usnadňuje manipulaci a instalaci plošných...

Praktický a snadno použitelný zvedák desek s inteligentní funkcí naklápění, který usnadňuje manipulaci a instalaci plošných materiálů ve výškách. Díky možnosti náklonu je vhodný pro montáž na rovných nebo šikmých stěnách a stropech. Tento zvedák desek s možností náklonu zjednodušuje manipulaci a instalaci panelů a desek ve výškách, například na strop. Díky tomu, že je zvedací mechanismus naklápěcí, můžete jednoduše a bezpečně namontovat panely buď vodorovně, nebo pod úhlem. Je vyroben z práškově lakované a pozinkované oceli a díky stabilní a robustní konstrukci je bezpečný a snadno použitelný na jakékoli podlaze. Zvedák desek má 5 lehce se otáčejících kol, z nichž jedno má brzdu, která vám dovolí zabrzdit vozík během používání. Nosnost 70 kg. Materiál Pozink. Barva Modrá. Šířka 800 mm. Výška 1790 mm.

Tento exkluzivní výrobek Zvedák desek s možností náklonu od odblíbeného výrobce AJ produkty jednoduše můžete pořídit u nás teď se slevou! Nabídky již od 29 554 Kč.