ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 36

ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 50. Bezpečnostní kotníková obuv ADAMANT CLASSIC S1P SRC je lehká a pevná. S ocelovou... více informací »
ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 36
Značka: ADAMANT
788 Kč
Ověřit dostupnost
ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 50. Bezpečnostní kotníková obuv ADAMANT CLASSIC S1P SRC je lehká a pevná. S ocelovou...

ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 50. Bezpečnostní kotníková obuv ADAMANT CLASSIC S1P SRC je lehká a pevná. S ocelovou tužinkou a planžetou odolnou proti propíchnutí. Má absorpci energie v oblasti paty. Zavazování je na tkaničku. Je vhodná do venkovních i vnitřních provozů. Svršek: Barton print hovězinová useň 1.4 – 1.6 mm. Podšívka: textilie MESH. Stélka: EVA + MESH, anatomicky tvarovaná. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Podešev: CLASSICA PU/PU. Norma: EN 20345 S1P SRC. Barva: černá. Obuv kotníková ADAMANT CLASSIC S1P SRC je lehká a pevná. Velikost obuvi 50. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví. Sezóna. Velikost obuvi.

Levný výrobek ADAMANT CLASSIC S1P SRC Obuv kotníková 36 od známé společnosti ADAMANT snadno můžete najít u nás ve slevě. Ceny již od 788 Kč.