Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 11

Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice... více informací »
Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 11
Značka: Cerva
273 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice...

Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK polyuretan jsou pletené. Mají pružnou manžetu. Rukavice jsou máčené v tenké vrstvě polyuretanu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Nylonový úplet. Máčení – dlaň a prsty: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 6 (XS) – 11 (XXL) Barva: černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Pletené rukavice z nylonového úpletu s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a pružnou manžetou. Velikost rukavice 6. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Ve slevě výrobek Cerva BUNTING BLACK polyuretan Rukavice povrstvené 11 originál od výrobce Cerva jednoduše seženete u nás nyní v akci! Cena již od 273 Kč.