Jednací stůl Modulus, výškově nastavitelný, 3200×1200 mm, černý rám, bříza

Polohovatelný jednací stůl pro aktivní porady! Má inovativní tvar, díky kterému na sebe všichni sedící vidí, i když je stůl... více informací »
Jednací stůl Modulus
Značka: AJ produkty
30 728 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovatelný jednací stůl pro aktivní porady! Má inovativní tvar, díky kterému na sebe všichni sedící vidí, i když je stůl...

Polohovatelný jednací stůl pro aktivní porady! Má inovativní tvar, díky kterému na sebe všichni sedící vidí, i když je stůl velmi dlouhý. Bílé a černé provedení desky je opatřeno úpravou proti zanechávání otisků prstů, takže povrch zůstává čistý. Jednací stůl se vzhledem ke svému nadčasovému designu hodí do každé moderní kanceláře. Jeho jednoduché provedení z něj dělá ideální základ každé místnosti a snadno ho zkombinujete s naprostou většinou konferenčních židlí. Má nastavitelnou výšku, takže umožňuje snadno měnit pozici vsedě a vestoje. Je jako dělaný pro aktivní porady. Jednání vestoje jsou ideální příležitost, jak zařadit do běžného dne více pohybu, a často jsou i produktivnější než schůzky vsedě u stolu. Když budou zaměstnanci měnit pracovní polohu, budou se cítit lépe a budou i kreativnější. Deska stolu má laminovaný povrch, který je odolný vůči poškrábání i vlhkosti a snadno se čistí pouhým otřením. Stůl je uprostřed širší a směrem ke koncům se zužuje, využijete ho proto dobře při schůzkách, protože na sebe všichni zúčastnění navzájem dobře uvidí. Bílé i černé lamino je opatřeno speciální úpravou proti zanechávání otisků prstů, deska je proto hladká a zůstává na ní minimum stop. Nábytková řada Modulus je celá od exkluzivního designu až po výrobu výsledkem práce společnosti AJ Produkty. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a výběr z několika barev vám umožní vybavit si kancelář přesně na míru vašim požadavkům, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, nebo v malé pracovně z domova. Jednotlivé prvky řady Modulus jsou navrženy tak, aby k sobě ladily a pasovaly. Můžete tak snadno přidávat nový nábytek podle toho, jak se mění vaše požadavky, ale jednotný vzhled interiéru zůstane zachován. Naším cílem je nabídnout vám takovou kancelář, která přesně odpovídá vašim představám! Nosnost 120 kg. Šířka 1200 mm. Hmotnost 123,6 kg. Délka 3200 mm. Minimální_výška 640 mm.

Neodolatelný produkt Jednací stůl Modulus, výškově nastavitelný, 3200x1200 mm, černý rám, bříza od známého výrobce AJ produkty jednoduše můžete najít tady teď právě za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 30 728 Kč.