Police pro skříň Modulus XL s posuvnými dveřmi, 575×320 mm, černá

Přídavná police pro upravení vnitřního rozložení skříně dle vlastních potřeb. Police je polohovatelná. Hodí se pouze do... více informací »
Police pro skříň Modulus XL s posuvnými dveřmi
Značka: AJ produkty
309 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavná police pro upravení vnitřního rozložení skříně dle vlastních potřeb. Police je polohovatelná. Hodí se pouze do...

Přídavná police pro upravení vnitřního rozložení skříně dle vlastních potřeb. Police je polohovatelná. Hodí se pouze do skříní Modulus s posuvnými dveřmi. Díky přídavným policím si můžete vnitřní rozložení skříně zařídit podle vlastních potřeb! Výškové umístění police můžete kdykoli změnit. Police je vyrobena z odolného lamina. Z nabídky barev zvolte tu, která ladí s provedením skříně. Řada kancelářského nábytku Modulus je výsledkem exkluzivního návrhu našich designérů a pochází z vlastní výroby společnosti AJ. Je naší neflexibilnější sérií. Skvělé vlastnosti nábytku, spousta promyšlených řešení úložných prostorů a široký výběr barev vám umožní vybavit si kancelář přesně na míru vašim požadavkům, ať už pracujete ve velké kanceláři typu open space, v tradiční menší kanceláři anebo z domova. Nábytek z řady Modulus je navržen tak, aby k sobě všechny prvky perfektně pasovaly. Díky modulárnímu konceptu ho lze velice jednoduše rozšiřovat podle toho, jak se budou měnit vaše potřeby. Vše jako stvořeno pro ulehčení vašeho pracovního dne! Materiál Lamino. Barva Černá. Šířka 575 mm. Hloubka 320 mm. Hmotnost 5 kg.

Tento kvalitní a žádaný kus Police pro skříň Modulus XL s posuvnými dveřmi, 575x320 mm, černá originál od značky AJ produkty najdete na našich stránkách teď opravdu levně. Ceny od 309 Kč.