vybaveni-skladu-dilen.cz

UNI permanentní sáček pro domácí hrncové vysavače

Kvalitní produkt UNI permanentní sáček pro domácí hrncové vysavače od kvalitní společnosti Provysavače jde koupit zde pořád výhodně! Momentálně k dispozici za 389 Kč.
EAN: 5903754483745
UNI permanentní sáček pro domácí hrncové vysavače
Popis produktu

UNI permanentní sáček pro domácí hrncové vysavače. Alternativní univerzální permanentní sáček s objemem 30 litrů s nastavitelným kovovým kroužkem pro velké hrncové vysavače na domácí použití. Není určen pro vysávání těžkého materiálu, například suti.
Díky speciálně uzpůsobenému vstupu sáčku jej nasadíte a zajistíte na vstupních trubkách o průměru do 73 mm. Sáček zajistíte proti sesunutí z trubky stahovací šňůrkou navlečenou v ústí sáčku a následně zajišťovacím kovovým kroužkem (Sk páska). Po naplnění sáčku ho vyjmete z nádoby, a po otevření zipu ve spodní části ho vyprázdníte. Po vyprázdnění a uzavření ho můžete znovu opakovaně použít.Permanentní sáček je opakovatelně použitelný.

Materiál vyroben z Multi-Multi polyesteru o gramáži 205 g/m2
Objem 30 litrů
Rozsah nastavení kroužku 0 až 73 mm

Vhodný pro vysavače:KÄRCHER, MAKITA, BOSCH, METABO, HILTI, DEWALT, FLEX, NUMATIC, GRAPHITE, NITEO TOOLS, FESTOOL, PARKSIDE, STARMIX, MACALLISTER, STANLEY, NILFISK. Počet ks v balení méně než 4 ks. Materiál textilní.