AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, k obecnému použití bez... více informací »
AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
26 Kč
Ověřit dostupnost
AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, k obecnému použití bez...

AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice chránící proti oděru, k obecnému použití bez znečištění. Úplet je jemný nylonový polyamidový podklad zajišťující dokonalou zručnost a přirozenou citlivost. Povrstvení je AERO® PurtSkin speciální tenký polyuretanový nános poskytující vynikající uchopení za mokra i za sucha, stejně jako prvotřídní zručnost. Povrstvení je vhodné i na dotykové obrazovky telefonů, tabletů…..Nános AERO® PurtSkin činí rukavice odolnějšími a flexibilnějšími a nabízí i vynikající citlivost. Nános je určen ke zvýšení odolnosti proti oděru a trhání a jeho prodyšná struktura nabízí maximální pohodlí ke snížení únavy rukou. Použití je v automobilovém průmyslu, strojírenství, při běžná manipulaci, provozu, montáži, jemné práci, opravárenské práci, dokončovací práci, u obalové techniky, elektronického průmyslu.     rukavice vhodné i na dotykové obrazovky. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Odolnost proti oděru. Odolnost proti proříznutí. Odolnost proti protržení.

Žádaný výrobek AERO PurtSkin Suprathin 1697 dvojitý nános 4131 Rukavice povrstvené 10 XXL od populárního výrobce Aero jednoduše získáte tady teď právě opravdu výhodně. Nabídka od 26 Kč.