Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10

Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají... více informací »
Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10
Značka: Cerva
22,50 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají...

Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 9. Rukavice BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají elastickou manžetu. Rukavice jsou máčené v tenké vrstvě polyuretanu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Polyester. Máčení – dlaň a prsty: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 6 (XS) – 11 (XXL) Barva: bílá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Pletené rukavice z polyesteru s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a elastickou manžetou. Velikost rukavice 9. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Velmi oblíbený produkt Cerva BUNTING WHITE EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 10 od odblíbeného výrobce Cerva jednoduše najdete právě opravdu výhodně! Akční cena od 22,50 Kč.