AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 10 XXL

AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice pro ochranu proti oděru a vůči nečistotám. Jemný polyesterový... více informací »
AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 10 XXL
Značka: Aero
165,60 Kč
Ověřit dostupnost
AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice pro ochranu proti oděru a vůči nečistotám. Jemný polyesterový...

AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 9 XL. Rukavice pro ochranu proti oděru a vůči nečistotám. Jemný polyesterový úplet zajišťuje špičkovou obratnost a přirozenou citlivost. Povrstvení AERO® PurtSkin je speciální tenký polyuretanový nános poskytující vynikající uchopení za mokra i za sucha, stejně jako prvotřídní zručnost. Nános AERO® PurtSkin činí rukavice odolnějšími a flexibilnějšími a nabízí i vynikající citlivost. Nános je určen ke zvýšení odolnosti proti oděru a trhání a jeho prodyšná struktura nabízí maximální pohodlí ke snížení únavy rukou. Použití v automobilovém průmyslu, elektronice a telekomunikaci, dopravě, montáži, jemné práci a manipulaci s drobnými předměty, laboratorní práce, dokončovací práce. Rukavice pro ochranu vůči oděru a nečistotám, povrstvení AERO® PurtSkin. Velikost rukavice 9 XL. Materiál. Pohlaví. Prodyšnost. Měkkost úpletu.

Výjimečný výrobek AERO PurtSkin Finger Optimal 1965 Rukavice povrstvené 10 XXL od známé společnosti Aero můžete pořídit právě teď ve slevě! Nabídka od 165,60 Kč.