DeltaPlus černá/červená L MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená L Bunda černá/červená L černá/červená L

DeltaPlus černá/červená S MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená S Bunda černá/červená S černá/červená S. Bunda DeltaPlus... více informací »
DeltaPlus černá/červená L MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená L Bunda černá/červená L černá/červená L
Značka: DeltaPlus
892 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus černá/červená S MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená S Bunda černá/červená S černá/červená S. Bunda DeltaPlus...

DeltaPlus černá/červená S MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená S Bunda černá/červená S černá/červená S. Bunda DeltaPlus MYSEN2 softshellová 2v1 (řada D-MACH) má dámský střih, zapínání na zip krytý lištou, lemy rukávů zakončené se šikmou lemovkou, 5 praktických kapes, odepínací rukávy – možnost použití jako vesta. Nespadá do kategorie OOP. Materiál: Softshell 96% polyester, 4% elastan Softshell: flexibilní, lehký a měkký Barvy: modrá-černá, černá-červená, šedá-fuchsie Bunda DeltaPlus MYSEN2 softshellová 2v1, dámský střih. Barva černá/červená. Velikost oděvu. Materiál. Pohlaví. červená.

Tento nejprodávanější produkt DeltaPlus černá/červená L MYSEN2 softshellová 2v1 černá/červená L Bunda černá/červená L černá/červená L od známé společnosti DeltaPlus najdete právě nyní skutečně levně! Akční ceny od 892 Kč.