Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 11

Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají... více informací »
Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 11
Značka: Cerva
219 Kč
Ověřit dostupnost
Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají...

Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 6. Rukavice BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan jsou pletené. Mají elastickou manžetu. Rukavice jsou máčené v tenké vrstvě polyuretanu v dlani a na prstech. Úroveň odolnosti proti prořezu – 1. Materiál: Polyester. Máčení – dlaň a prsty: Polyuretan. Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci. Povolání: Strojní průmysl, automobilový průmysl, lehký průmysl, inženýrství, sklad, služby a logistika. Velikost: 6 (XS) – 11 (XXL) Barva: černá Norma: EN 420:2003, EN 388:2003-4131 Pletené rukavice z polyesteru s tenkou vrstvou polyuretanu v dlani a na prstech a elastickou manžetou. Velikost rukavice 6. Hmotnost. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP. EN420 – Všeobecné požadavky.

Unikátní výrobek Cerva BUNTING BLACK EVOLUTION polyuretan Rukavice povrstvené 11 od kvalitní značky Cerva snadno naleznete nyní skutečně výhodně. Cena již od 219 Kč.